“Інститут психотравми війни” проводить навчальні та терапевтичні програми на теми військової, клінічної та трансгенераційної психології

“Терапія горя”

Річна програма психотерапії, яка допоможе прийняти та пережити горе втрат.

Цей курс – для того, хто втратив близьку людину або те, що було сенсом його життя. Кому важко розповідати про це, але потрібно поділитися тим, що всередині. Хто не вміє говорити про глибокі переживання, але й страждати мовчки вже нема сил. Хто досі сподівався, що внутрішня прірва, яка утворилася після втрати – якось заповниться сама. Але цього досі не відбувається.

Подробиці – на сторінці курсу.

Лист горю

Письмова терапія, яка допомагає прийняти та пережити горе, біль або втрату.

Нарешті ви можете розповісти, що сталося. Без сторонніх коментарів, що знецінюють. Не виправдовуючись і не соромлячись. Виписати усе, що накипіло, будь-якими словами, будь-якою мовою.

Ви можете залишити “Лист горю” собі або поділитися ним. Головне – відчути полегшення від вантажу страждання. Цілком можливо, що багаторічного, а не тільки цієї війни.

Подробиці – на сторінці курсу.

“Війна не спише”


Авторський курс про військову, клінічну, трансгенераційну психологію.

4 дні на місяць х 3 місяці х 6 годин лекцій та групової терапії, разом – 72 годин якісного навчання та професійної підтримки.

За підсумком курсу – здача заліку і Сертифікат про успішне завершення навчання.

Також на курсі є інтервізійна закрита група в Телеграмі, з розбором клієнтських кейсів.

Подробиці – на сторінці курсу.

Відгуки учасників попередніх потоків.

Майстер-класи по емоційно-образній терапії

Метод емоційно-образної терапії (ЕОТ) належить до психодинамічного напрямку, а тому працює на глибині, куди інші методи можуть не діставати.

На прикладах клієнтських кейсів ми розберемо, як проявляються несвідомі переконання та якими є механізми їх передачі

Раз на місяць розбираємо 1 техніку. Кожного разу – це нова тема, але завжди – з засвоюванням прикладних навичок та розбором прийомів роботи.

Подробиці – на сторінці курсу.

“Сни під час війни”


Терапевтична група з розборами сновидінь та новинами щодо роботи безсвідомого.

Якщо ви бачите яскраві, змістовні сновидіння або їх бачать ваші клієнти у процесі психотерапії (а ви не знаєте, як з цим працювати) – це група для вас.

Подробиці – на сторінці курсу.

“Травма сексуального насильства. Життя після”

інтенсив

Практикум буде корисним, якщо ви – психолог, психотерапевт, волонтер, співробітник центру психологічної допомоги та працюєте з тими, хто постраждав від сексуального насильства

Програма дуже насичена: методи, прийоми, практичні поради. Приклади із практики.

Тим, хто пережив цю трагедію особисто – рекомендована індивідуальна терапія.

Подробиці – на сторінці курсу.

“Майже на нулі”


Військові психотравми – не тільки ті, що на фронті. Вся Україна вже перетворилася на суцільне поле битви.

Українські герої повертаються до жінок і дітей, іноді на роботу. Але не в спокій та безпеку. Їхні родини виснажені страхом та тривогою. Більше немає мирних міст, всюди – теракти, потрясіння та втрати, яким не видно кінця.

На курсі розберемо, що відбувається з психікою під час війни. Будуть рекомендації щодо самодопомоги та взаємодії тих, хто “майже на нулі”.

Подробиці – на сторінці курсу.

“Що з ним?”


Подвійна лекція від двох психологів – Ірини Хрисанфової та Тетяни Станіславської, з двох точок зору: тілесно-орієнтованої психотерапії та сексології.

Про сексуальну дисфункцію під час війни: причини, діагностика, психотерапія. Про зміну почуттів до партнера на тлі наслідків отриманих бойових травм і тривалої відсутності сексу – у чоловіків і жінок.

Маскування сексуальної дисфункції за відволікаючими запитами. Сором і провина, комплекс неповноцінності, почуття власної гідності.

Подробиці – на сторінці курсу.