МАЙСТЕР-КЛАСИ

Емоційно-образна терапія

Майстер-класи по технікам емоційно-образної терапії (ЕОТ) – це глибинна робота з несвідомою частиною психіки.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Емоційно-образна терапія

Майстер-класи з методу емоційно-образної терапії (ЕОТ) – це глибинна робота з несвідомою частиною психіки.

Щомісяця – 4 години

Раз на місяць розбираємо 1 техніку. Кожного разу – це нова тема, але завжди – з засвоюванням прикладних навичок та розбором основних прийомів роботи.

Користь і практика

Майстер-класи будуються на прикладах з реального досвіду. Метод демонструється з роз’ясненням кожного етапу. Діагностичні вправи також виявляють руйнівні настанови у власному психічному просторі.

Терапевтичний ефект

Майстер-класи включають терапевтичні блоки для учасників: групову терапію та “гарячий стілець”. Ви проведете час у безпечному та приймаючому просторі, де можна проявлятися та бути собою.

Раз на місяць, по суботах

Вивчаємо роботу образів

Емоційно-образна терапія є методом діалогу з несвідомим. Мішенню цього методу є хронічні негативні емоційні стани, а засобом їхньої корекції – образи, як проекція того, що відбувається у внутрішньому психічному просторі.

Трансформація образів ефективно розв’язує психологічні та психосоматичні проблеми.

На прикладах клієнтських кейсів ми розбираемоо, як проявляються несвідомі переконання та якими є механізми їх передачі

Катерина Гуріна

Психолог, ЕОТ-терапевт

Магістр психології, член НПА, АРА.

Закінчила 3 ступені базового курсу ЕОТ, 3 ступені курсу “Робота з Внутрішньою Дитиною методом ЕОТ”, 3 ступені курсу “Робота з психотравмою методом ЕОТ”, курс “Гамартичні сценарії в ЕОТ” .

Психотерапевт проекту допомоги жінкам, постраждалим від сексуального насильства з боку російських військових (ГО “Елеос- Україна”).

Метод ЕОТ належить до психодинамічного напрямку, а тому працює на глибині, куди інші методи можуть не діставати

Слідкувати за анонсами можна тут

або у Телеграм-каналі “Психотравма війни”

18/05/2024

12:00-17:00

Майстер-класс №4.
Робота з переконанням: “Я постійно у всьому винен, мені соромно”.

Тут має місце батьківська настанова “Ти поганий!” або “Ти недостатній”. Яка виникає, коли батьки сторюють надто високу планку, до якої дитина не може дотягнутися. Навіть коли вона посідає друге місце на престижних спортивних змаганнях, то замість похвали чує: “Чому не перше?”.

Існує три види такої провини:

  • за сам факт народження;
  • за несвоєчасне народження;
  • за неправильне народження.

У першому випадку батьки мимоволі формують у дитині почуття провини за її народження, кажучи їй: “Я хотіла зробити аборт, але не склалося”, “Твоє народження було помилкою в моєму житті”, “З твоїм народженням наше життя перетворилося на суцільний кошмар”.

Провина через несвоєчасність народження може виникати в дитини, коли їй кажуть, що вона народилася “не в той час”, “у важкий час”, наприклад, під час війни, економічних труднощів, коли батько втратив роботу тощо.

Провина за “неправильне” народження виникає, коли батьки кажуть дитині, що хотіли хлопчика, а народилася дівчинка, або мама каже, що хотіла, щоб вона була схожою на неї, а дитина вся в батька, в його “негідну” породу, або коли дитина народилася з якимось фізичним недоліком, хворою.

Після пропрацювання такої настанови людина позбувається міфу про своє “неправильне” народження, знімає з себе відповідальність за власне народження, приймає його як чудову подію, внаслідок якої з’явилася вона – унікальна, гідна людина, яка має право на життя та право бути самою собою.

16/03/2024

12:00-17:00

Майстер-класс №3.
Робота з переконанням: “Не живи”.

Війна гучно забороняє жити. Дихати, радіти, існувати взагалі. Бо десь, хтось, чомусь вирішив, що тебе не має бути. От така маячна ідея: помри, бо я так хочу. Він так вирішив – І пішов знищувати тебе танками та ракетами.

Коли ця заборона лягає щільним шаром ще й на батьківські настанови – “Очі б мої тебе не бачили”, “Мені не потрібен поганий хлопчик/дівчинка”. “Не буду любити таку неслухняну дитину”. “Закрий рота”, “Вимкни сльози свої”, “Не хочу бачити твій поганий настрій”, “Я не зробила кар’єру (не вийшла заміж, не розлучилася), заради тебе” – з-під неї ще важче виповзати.

Наслідками стають часті травми, хвороби, алкоголь та наркотики, екстремальний спорт і навіть фронтові подвиги. Бо “покарання” знижує почуття тотальної провини. І виконує чиюсь жорстоку команду “мені було б краще, якби тебе не було”.

Це несвідоме саморуйнування вбиває не менше, ніж танки і ракети.

17/02/2024

12:00-17:00

Майстер-класс №2.
Робота з переконанням: “Світ – небезпечний”.

Страх невизначеності, втрати близьких і домівки, голоду й злиднів, тортур і полону, смерті й страждань, хвороби й втрати дієздатності, окупації й диктатури… – це далеко не весь жах, який ми переживаємо під час війни.

Багато що піднімається з глибин підсвідомого, пов’язаного з болючим досвідом поколінь. Чого тільки варті колективні та сімейні травми, що дісталися нам у спадок від батьків, а їм – від їхніх батьків…

Мова людей, які живуть у страхах і тривозі, містить переконання: “Я боюся жити”, “Я не можу йти далі”, “Я застиг і вже не здатний рухатися вперед”, “Я впевнений: обов’язково щось станеться”, “У нашій сім’ї завжди повторюються одні й ті самі трагедії”…

У процесі терапії робота зі страхом та тривогою виводить на установки, основна з яких – “світ – небезпечний”.

Її пропрацювання може стати поворотним моментом у терапії, після якого клієнт зможе прийняти неідеальний світ та життя в ньому.

23/12/2023

12:00-16:00

Майстер-клас №1.
Робота з переконанням: “Заборона на життя”.

Іноді заборона на життя передається у спадок, іноді попадає в психічний світ людини як “прокляття” вже в дорослому віці, а іноді – приймається ще у дитинстві, як несвідоме невербальне послання від батьків чи вчителів.

Наслідками внутрішньої заборони на життя є відчуття нікчемності, депресивний стан, деструктивна поведінка, аутоагресія, залежності, прихований суїцид.

Мова таких людей містить переконання: “Я перестав бачити сенс”, “Я не вважаю, що вартий більшого”, “Я звик терпіти”, “Я не вмію радіти”, “Я ніби сам себе вбиваю”, “Я втомився від невдач”

У процесі терапії пошук першопричини часто виводить на руйнівні установки, основна з яких – “не живи”.

Її пропрацювання може стати поворотним моментом у терапії, після якого клієнт зможе реалізувати свій життєвий потенціал.

Вартість:
800 грн,

включаючи податки та донати для ЗСУ.
Перед оплатою – ознайомтеся з Договором оферти

Щоб сплатити участь – напишіть Катерині Гуриній у Телеграм або Viber: +380 95 610 24 70