ТЕРАПЕВТИЧНИЙ курс

“Терапія горя”

Річна програма психотерапії, яка допоможе прийняти та пережити горе втрат.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ КУРС

“Терапія горя”

Річна програма психотерапії, яка допоможе прийняти та пережити горе втрат.

12 місяців

Протягом року ми разом пройдемо непростий, але цілющий шлях проживання та прийняття горя. Основа курсу – групова терапія, з додаванням інших форматів.

Комплексно

Кожен місяць – це 4-5 групових занять (за кількістю субот), 1 гостьовий вебінар від запрошеного психотерапевта, 1 заняття з арт-терапії, 1 письмова психотерапія.

Безпечно

Ви будете серед своїх – тих, хто переживає те ж саме, що ви. Хто вислухає та зрозуміє. Без коментарів, які знецінюють. Без необхідності виправдовуватися, чому вам досі так болісно.

Цілий рік психотерапії:
24.02.2024 – 24.02.2025

Зцілення болю

Іноді, коли ми намагаємося впоратися з горем втрати самі – може здатися, що ми самотні. Ідея про терапію почуттів, пов’язаних з втратою, трохи лякає, адже в цей момент ми дістаємо до своєї глибини та вразливості.

Але лише прояв почуттів дарує визволення.

Цей курс не зітре ваше горе. Але допоможе вам поважати його

Для кого цей курс?

Для того, хто втратив близьку людину або те, що було сенсом його життя. Кому важко розповідати про це, але потрібно поділитися тим, що всередині. Хто не вміє говорити про глибокі переживання, але й страждати мовчки вже нема сил. Хто досі сподівався, що внутрішня прірва, яка утворилася після втрати – якось заповниться сама. Але цього досі не відбувається.

Немає нікого в цьому світі, хто може заборонити вам жити з горем. Але тільки ви можете дозволити рані зарубцюватися та перетворитися на шрам.
Зробіть це.

Станіславська Тетяна, психоаналітик, клінічний психолог

Починаємо 24 лютого 2024,

завершимо 23 лютого 2025.

Групу набрано, вільних місць нема. Але до лекцій можна приєднатися будь-коли. Слідкуйте за анонсами на Телеграм-каналі “Психотравма війни”.

Групова
терапія

Щосуботи, о 19:00

Коли робочий тиждень завершився, а домашні справи влаштовані – врешті можна приділити увагу собі.

Згадати про свої почуття, відчути їх, проговорити, знайти для них місце та слова. Торкнутися свого серця, а може й не тільки свого…

Гостьові
вебінари

Щомісяця – нова зустріч

Мої чудові колеги, яких я запросила у цей проєкт, вже готують цікаві вебінари про проживання важких часів. Під час лекцій ви зможете поспілкуватися з ними та отримати відповіді на питання.

Детальний розклад виступів ще формується (важко планувати надто наперед), тож слідкуйте за анонсами у Телеграм-каналі “Психотравма війни.

Арт-терапія

Малювання та фотографія

Будемо виходити з індивідуальних можливостей. Комусь будуть доступні полотно на фарби, комусь – фотокамера смартфону. Це зовсім не так важливо, як ті візуальні образи, що здатні лікувати травмований погляд на світ.

Письмова
терапія

Листи горю

О так, цей вид письмової психотерапії особливо сподобається інтровертам. Бо тут не треба нічого розповідати – весь біль віддається паперу.

Раз на 2 тижні ви будете отримувати імейлом підказку: про який аспект втрати можна подумати та написати цього разу. Ніякого тиску – це буде лише рекомендація.

Розповідати про горе непросто, тому підказки допомагатимуть вам просуватися.

Групові заняття проходять у Зумі по суботах, о 19:00.

Гостьові вебінари, заняття з арт-терапії та письмової терапії – за розкладом, який оновлюватиметься щомісяця.

Анонси – у Телеграм-каналі “Психотравма війни”.

Вартість:
21 600 грн за 12 міс.,

включаючи податки та донати для ЗСУ.
Перед сплатою – ознайомтесь з Договором оферти